Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną i bywa największym producentem bram, a także napędów. Spółka Hörmann jest spółką dziedziczną funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie współczesnych rozwiązań a także najwyższej jakości towarów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków jak również prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna siedziba marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza sekretariatami centrali, mieszczą się też składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości marka angażuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego obwodu. Poświadcza ona ekspresowy oraz profesjonalny serwis a także poświadcza sprzyjającą, specjalistyczną obsługę klienta.